V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 774 850 340
+420 776 129 610

eKonto

Acesio

Ultrazvukové čističky ELMA

Jedním z výrobců, kteří dodávají na trh ty nejkvalitnější výrobky v oblasti ultrazvukových čističek je firma ELMA. Profičističky ELMA jsou známé svoji mimořádnou životností, vysokou účinností a profesionálním zpracováním. Vysoký čistící či odmašťovací efekt je zaručen při použití několika pomocných funkcí, které zvyšují účinnost čištění (jako je např. funkce SWEEP - zajišťující rozložení kavitačního efektu do celého prostoru vany. Také použité materiály garantují dlouhou životnost čističek. V nabídce je celá škála výrobků - od základní řady až po ty, které jsou určené pro každodenní nekolikahodinové čištění v mnoha průmyslových odvětvích (mají zesílenou stěnu nerez vany). 

V nabídce jsou i čističky multifrekvenční, které mohou čistit více frekvencemi.

Hodí se tak k čištění v průmyslu, autoservisech - čištění auto a moto dílů (díky novým čistícím koncentrátům v naší nabídce), drobných součástek, v lakovnách, odmašťování jako mezioperace při obrábění, k čištění sít a filtrů, tištěných spojů, odmašťování a čištění po lisování, a v dalších případech, kdy mechanické čištění je příliš agresivní, časově náročné a neúčinné. Pro tyto přístroje při vhodném výběru čistícího koncentrátu a technologii čištění lze konstatovat, že odolná nečistota neexistuje.

Elmasonic S

Ultrazvukové čističky nejvyšší kvality pro široké uplatnění.

Pracovní frekvence 37 kHz, Autostart, funkce DEGAS, funkce SWEEP, ohřev čistící lázně, vypouštěcí ventil. Varianty o kapacitě od 0,8 litru do 90 litrů (16 velikostních variant)

0 Kč
Na objednávku
detail

Elmasonic P - multifrekvenční

Multifrekvenční vysoce profesionální čističky řady Elmasonic P s možností volby frekvence na 37kHz nebo 80kHz. 

Výjimečně tiché ultrazvukové multifrekvenční přístroje Elmasonic P s extra vysokým výkonem, které ocení hlavně laboratoře.

0 Kč
Na objednávku
detail

Elmasonic Denta Pro

Řada ultrazvukových čističek speciálně vyvinutá pro úkoly v dentální oblasti.

Pracovní frekvence 37 kHz, funkce Degas, Sweep, ohřev čistící lázně, vypouštěcí kohout.

Vhodné pro každodenní použití.

0 Kč
Na objednávku
detail

Elmasonic xtra TT pro velké vytížení

Stolní ultrazvukové čističky řady xtra v průmyslovém provedení pro širokou škálu uplatnění - zejména ve výrobním prostředí, v dílnách a servisech.

Frekvence 37 kHz, předvolba času a teploty ohřevu, trvale integrovaná funkce Sweep, přepínatelná dynamická funkce.

0 Kč
Na objednávku
detail

Elmasonic xtra ST -průmyslové provedení

Robusní a silné zařízení s vícefrekvenční technologií. Řada xtra ST je navržena pro použtí ve výrobním prostředí, do dílen a servisů.

Široká škála funkcí umožňuje snadnou a efektivní práci.  Funkce Degas, Sweep, Pulse, Dynamic. Garance 3 roky!

0 Kč
Na objednávku
detail

Elmasonic TI- multifrekvenční pro velké vytížení

Odolné multifrekvenční zařízení pro čištění čehokoli - od silných nečistot na tvrdých površích - až po čištění jemné lektroniky. 

Ručně svařovaná ultrazvukovaná vana z nerezové oceli odolné proti kavitaci zajišťuje dlouhou životnost zařízení. Robusní provedení pro různé profesionální aplikace.

0 Kč
Na objednávku
detail

Elamasonic S Barel

Vhodná pro různé aplikace - čištění sít, odplynění, přípravy laboratorních vzorků, výroba emulzí, zrychlení reakce apod. Nové provedení s moderním vzhledem.

K dispozici speciální upravené ultrazvukové programy. 

0 Kč
Na objednávku
detail