V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 774 850 340
+420 776 129 610

eKonto

Acesio

Dezinfekční čistící přípravek DEZIPUR 700g

Model: DEZIPUR
Dostupnost: Vyprodáno
Cena: 307 Kč vč. DPH
Bez daně: 254 Kč

Rozpustný dezinfekční čistící přípravek určený pro dezinfekci nástrojů a předmětů ve zdravotnictví, kosmetických salónech, potravinářsví nebo balneologii.

Použití přípravku:

Dezinfekční roztok se připraví rozpuštěním odměřeného množství přípravku v příslušném objemu studené pitné vody. Roztok se neohřívá ani nemíchá, úsada na dně není na závadu. Dezinfikovaný materiál se ponoří do lázně na uvedenou dobu expozice. Následuje ultrazvukové čištění, vyjmutí předmětu, opláchnutí destilovanou, deionizovanou nebo pitnou vodou a usušení předmětu. Rozměrné předměty se roztokem omyjí. Prádlo se dezinfikuje v roztoku úplným smočením v plastové vaničce, anebo přímo v pračce v hlavním praní při teplotách 40°, 60°, 70°C, vydezinfikované prádlo se dobře vymáchá. Roztok se připravuje cca 10 min. před použitím. připravuje se denně čerstvý. Balení obsahuje odměrku, kde 2 odměrky přípravku v 1 litru vody vytvoří 2 % roztok. Vhodný pro čištění a dezinfekci v ultrazvukových lázních.

Dezipur je registrovaný biocid určený pro hrubé čištění a dezinfekci chirurgických nástrojů zejména bezprostředně po operacích (odkládání použitých chirurgických  nástrojů do čistících a dezinfekčních roztoků).  Roztokem podle návodu se čistí a dezinfikují chirurgické a podobné nástroje buď pouhým ponořením do roztoku, optimálně však s použitím ultrazvukové lázně.

Dezipur je velmi účinný mycí a dezinfekční prostředek na klasické chemické bázi, který  neobsahuje enzymy, chemické složky prostředku se v ultrazvukové myčce nedegradují.  Receptura prostředku byla upravena pro mytí a dezinfekci těžkých zašpinění nerezových skleněných a umělohmotných povrchů bílkovinami a tukem. Dezinfekci povrchů je zabezpečena působením KAS a kyseliny peroxooctové ve stavu zrodu.

Dodáváme v 700g balení. V případě zájmu o 3kg balení napište prosím na email ultrasound@email.cz