V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 774 850 340
+420 776 129 610

eKonto

Acesio

Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml

Model: MANOX
Dostupnost: Skladem
Cena: 269 Kč vč. DPH
Bez daně: 222 Kč
Množství:   Koupit

Kapalný prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky - schválen pro použití ve zdravotnictví, potravinářství a komunální hygieně.

Prostředek je určen i pro profesionální použití!

Spektrum účinku: Baktericidní, virucidní, fungicidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní.

Dezinfekce rukou zůstává nejspolehlivějším opatřením v prevenci infekcí. Na našich rukou se nachází velké množství patogenů, kterých se pouhým umytím rukou vodou a mýdlem nezbavíme. Pro jejich úplné odstranění je nutné ruce vydezinfikovat. Mýt si ruce je důležité, ale jejich pouhé opláchnutí pod tekoucí vodou nestačí!

Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky se širokým spektrem účinku. Působí proti patogenům vyskytujících se na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Velmi dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání.

Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných A nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund. Dezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

500 ml PET láhev s dávkovačem

 

Odesíláme pomocí přepravní služby DPD. Osobní odběr není možný!!!