V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 777 100 077

eKonto

Acesio

X tra 50H

Výrobce: ELMA
Model: ELMA X tra 5
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 32 089 Kč vč. DPH
Bez daně: 26 520 Kč
Množství:   Objednat

ELMASONIC X TRA - ultrazvukové čištění na úrovni extratřídy.= dlouhá životnost, mimořádný výkon, krátká doba ohřevu, funkce sweep pro dokonalé rozložení ultrazvukových vln po celém prostoru.

Přístroje Elmatronic X-tra jsou vybaveny termostatickým ohřevem a možností plynulého nastavení doby čištění. Režimy Powerclean (výkonný) a Softclean (jemný) se snadno nastavují příslušným přepínačem. Ovládací panel je chráněn proti vlhkosti. Provozní stav přístroje indikují světelné diody.

Nádrže přístrojů série Elmatronic X-tra jsou vyrobeny ze speciální nerez oceli, odolné vůči kavitaci. Kvalita, která se vyplácí, tříletá záruka na vany. Praktické je také označení hladiny plnění.

 Zapuštěná držadla jsou odolná vůči teplu a umožňují bezpečné přenášení přístrojů. Při každodenním používání oceníte rychlou výpusť a přívod vody. Konstrukce a vnější rozměry dokonale odpovídají použití v ordinaci, laboratoři a v dílně.

 X-tra:

·       dlouhá životnost díky nové nerezové oceli s odolností vůči kavitaci a prodloužená tříletá záruka

·       funkce "sweep" - pro optimální distribuci zvuku díky elektrické oscilaci zvukového pole

·       vysoký výkon díky přídavným snímacím systémům

·       silný ohřev zajišťuje krátkou dobu zahřívání, ochrana proti chodu nasucho

·       2 režimy čištění, Powerclean pro intenzivní čištění, Softclean pro opatrné čištění citlivých materiálů

·       rychlé vypouštění pomocí navařených trubek

·       chráněný ovládací panel

·       praktická manipulace díky jednoduchému přívodu

Elmatronic X-tra - ultrazvukové čištění na úrovni extraligy

Když používáte ultrazvukové přístroje ELMA, pravděpodobně používáte nejlepší čisticí přístroje na světě. Značka ELMA znamená spolehlivost a dvouletou záruku na díly podléhající opotřebení. Už při začátku vývoje používají konstruktéři ELMA nejmodernější technologie, např. provádějí strukturální analýzu použitých materiálů a vyhodnocují jejich tloušťku.

Nejnovější série ultrazvukových čisticích přístrojů ELMA splňuje ještě vyšší požadavky na životnost a trvanlivost. Série Elmasonic X-tra se vyznačuje novou nerezovou ocelí, odolnou vůči kavitaci, která se používá u všech nádrží. Tato speciální nerez ocel je také trvanlivější. Proto dává ELMA záruku 3 roky na netěsnost, způsobenou opotřebením v průběhu normálního používání. Když dokážete ocenit něco zvláštního a jste ekonomicky orientovaní, je série Elmasonic X-tra přesně tím pravým produktem pro vás.

 Dekl plastový ...816 bez DPH, koš nerez 1632.- bez DPH

Významným prvkem při čištění ultrazvukem je vhodná volba koncentrátu.  Ceny ELMA platí do výše 25CZK/EUR, jinak se příslušně navyšují podle kurzu

 

Doporučené koncentráty (ceny včetně DPH):

Ultrasonal   5Litrů  440,-   10litrů  786,- (+dopravné)

Základní universální koncentrát pro běžné odmaštění a čištění ne extrémně znečištěných dílů, použitelný ve všech provozech -optiky, servisy aut, moto-cyklo, zahradní techniky, hygienické pomůcky. Ředitelný vodou.

 

MAX III   1litr  344,- (pro odzkoušení)   5litrů  745,-   10litrů  1065,- (+dopravné)

Náš nejprodávanější nejsilnější koncentrát - vhodný pro silně znečištěné díly do autoservisů, servisů zahrdní techniky. Obsahuje antikorozní přísadu. Je ředitelný vodou 1:10 i více.

 

MAX III extrém   5litrů  1281,-   10litrů  2023,- (+dopravné)

Je to koncentrát MAX III ve dvojnásobné koncentraci, takže ho můžete ředit dvojnásobným množstvím vody. Ekomoicky je tedy o něco výhodnější a navíc při extrémním znečištění použitelný s menším ředěním.

 

Supersound-vodní kámen   5litrů  780,-   10litrů  1110,- (+dopravné)

Koncentrát do ultrazvukových čističek pro odstraňování vodního kamene, neředí se vodou. Doporučená teplota čištění 40-45°C a před čištěním je dobré výrobek cca 1hod. nechat v koncentrátu namočený.

 

COMED (clinic, optic, medical, Cu)   1litr  170,-   5litrů  730,-   10litrů  1030,- (+dopravné)

Ředitelný vodou max 1:30, na čištění zubních protéz, lékařských nástrojů, protetických pomůcek, hygienického nářadí (tetovací studia).....a na čištění mědi.

 

Vše lze objednat na ultrasound@email.cz

Objednat - X tra 50H

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor.

Vaše jméno a příjmení:

Email:

Telefon:

Další požadavky: