V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 777 100 077

eKonto

Acesio

X tra 50H

Výrobce: ELMA
Model: ELMA X tra 5
Dostupnost: Na skladě
Cena: 32 089 Kč vč. DPH
Bez daně: 26 520 Kč
Množství:  Koupit

ELMASONIC X TRA - ultrazvukové čištění na úrovni extratřídy.= dlouhá životnost, mimořádný výkon, krátká doba ohřevu, funkce sweep pro dokonalé rozložení ultrazvukových vln po celém prostoru.

Přístroje Elmatronic X-tra jsou vybaveny termostatickým ohřevem a možností plynulého nastavení doby čištění. Režimy Powerclean (výkonný) a Softclean (jemný) se snadno nastavují příslušným přepínačem. Ovládací panel je chráněn proti vlhkosti. Provozní stav přístroje indikují světelné diody.

Nádrže přístrojů série Elmatronic X-tra jsou vyrobeny ze speciální nerez oceli, odolné vůči kavitaci. Kvalita, která se vyplácí, tříletá záruka na vany. Praktické je také označení hladiny plnění.

 Zapuštěná držadla jsou odolná vůči teplu a umožňují bezpečné přenášení přístrojů. Při každodenním používání oceníte rychlou výpusť a přívod vody. Konstrukce a vnější rozměry dokonale odpovídají použití v ordinaci, laboratoři a v dílně.

 X-tra:

·       dlouhá životnost díky nové nerezové oceli s odolností vůči kavitaci a prodloužená tříletá záruka

·       funkce "sweep" - pro optimální distribuci zvuku díky elektrické oscilaci zvukového pole

·       vysoký výkon díky přídavným snímacím systémům

·       silný ohřev zajišťuje krátkou dobu zahřívání, ochrana proti chodu nasucho

·       2 režimy čištění, Powerclean pro intenzivní čištění, Softclean pro opatrné čištění citlivých materiálů

·       rychlé vypouštění pomocí navařených trubek

·       chráněný ovládací panel

·       praktická manipulace díky jednoduchému přívodu

Elmatronic X-tra - ultrazvukové čištění na úrovni extraligy

Když používáte ultrazvukové přístroje ELMA, pravděpodobně používáte nejlepší čisticí přístroje na světě. Značka ELMA znamená spolehlivost a dvouletou záruku na díly podléhající opotřebení. Už při začátku vývoje používají konstruktéři ELMA nejmodernější technologie, např. provádějí strukturální analýzu použitých materiálů a vyhodnocují jejich tloušťku.

Nejnovější série ultrazvukových čisticích přístrojů ELMA splňuje ještě vyšší požadavky na životnost a trvanlivost. Série Elmasonic X-tra se vyznačuje novou nerezovou ocelí, odolnou vůči kavitaci, která se používá u všech nádrží. Tato speciální nerez ocel je také trvanlivější. Proto dává ELMA záruku 3 roky na netěsnost, způsobenou opotřebením v průběhu normálního používání. Když dokážete ocenit něco zvláštního a jste ekonomicky orientovaní, je série Elmasonic X-tra přesně tím pravým produktem pro vás.

 Dekl plastový ...816 bez DPH, koš nerez 1632.- bez DPH

Významným prvkem při čištění ultrazvukem je vhodná volba koncentrátu.  Ceny ELMA platí do výše 25CZK/EUR, jinak se příslušně navyšují podle kurzu

 

Doporučené koncentráty (ceny včetně DPH):

Ultrasonal   5Litrů  440,-   10litrů  786,- (+dopravné)

Základní universální koncentrát pro běžné odmaštění a čištění ne extrémně znečištěných dílů, použitelný ve všech provozech -optiky, servisy aut, moto-cyklo, zahradní techniky, hygienické pomůcky. Ředitelný vodou.

 

MAX III   1litr  344,- (pro odzkoušení)   5litrů  745,-   10litrů  1065,- (+dopravné)

Náš nejprodávanější nejsilnější koncentrát - vhodný pro silně znečištěné díly do autoservisů, servisů zahrdní techniky. Obsahuje antikorozní přísadu. Je ředitelný vodou 1:10 i více.

 

MAX III extrém   5litrů  1281,-   10litrů  2023,- (+dopravné)

Je to koncentrát MAX III ve dvojnásobné koncentraci, takže ho můžete ředit dvojnásobným množstvím vody. Ekomoicky je tedy o něco výhodnější a navíc při extrémním znečištění použitelný s menším ředěním.

 

Supersound-vodní kámen   5litrů  780,-   10litrů  1110,- (+dopravné)

Koncentrát do ultrazvukových čističek pro odstraňování vodního kamene, neředí se vodou. Doporučená teplota čištění 40-45°C a před čištěním je dobré výrobek cca 1hod. nechat v koncentrátu namočený.

 

COMED (clinic, optic, medical, Cu)   1litr  170,-   5litrů  730,-   10litrů  1030,- (+dopravné)

Ředitelný vodou max 1:30, na čištění zubních protéz, lékařských nástrojů, protetických pomůcek, hygienického nářadí (tetovací studia).....a na čištění mědi.

 

Vše lze objednat na ultrasound@email.cz