V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 777 100 077

eKonto

Acesio

Digitální ELASON 10L bez ohřevu z výstavy

Výrobce: TCV Machinery Equipment Co.Ltd
Model: ELASON 10L
Dostupnost: Skladem
Cena: 5 800 Kč vč. DPH
Bez daně: 4 793 Kč
Množství:   Koupit

Čistička se zůčastnilapředváděcí akce -nebyla zapnuta jen vybalena.

Nově nabízíme tento typ ultrazvukové profičističky bez ohřevu (po mnoha poptávkách ze strany našich odběratelů). Po dohodě s výrobcem, abychom dosáhli co nejnižší ceny bylo dohodnuto že čistička bude zcela shodná, dokonce i digitální displej bude funkční i u ohřevu, ale nebude instalováno topné těleso, takže čistička nebude ohřívat. 

Nově uvedené na trh ultrazvukové čističky ELASON .  Tato digitální čistička má vanu 300x240x150mm  o objemu 10Litrů. Velmi jednoduché ovládání tlačítky s digitálním  zobrzením nastavených hodnot ( času čištění). Frekvence ultrazvuku 40kHz, Ultrazvuk 240Watt,  Vana je vyrobena z kvalitní nerez oceli SUS304  .  Je dodávána s nerez košem, a deklem. Včetně vypouštěcího ventilu.

Tlačítkové ovládání čističky s digitálním zobrazováním  ji předurčuje k využití v šetrnějším prostředí.   Doporučené využití je 3, max 4 hodiny/den. Pokud by jste chtěli čistit 8 hodin denně, je nezbytné objednat (samozřejmně u nás) ultrazvukovou čističku v průmyslovém provedení, která má svařovanou vanu.  Jinak má čistička velmi univerzální využití .

ČISTIČKY MAJÍ ZAJIŠTĚN ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS NA ÚZEMÍ ČR a Slovenska.

V nabídce jsou od této série další čističky-všechny objemy v literch:1,3  , 2 , 3, 6, 10, 15,22  - 30Litrů . Informujte se na  ultrasound@email.cz

Významným prvkem při čištění ultrazvukem je vhodná volba koncentrátu.

Doporučené koncentráty (ceny včetně DPH):

Ultrasonal   5Litrů  440,-   10litrů  786,- (+dopravné)

Základní universální koncentrát pro běžné odmaštění a čištění ne extrémně znečištěných dílů, použitelný ve všech provozech -optiky, servisy aut, moto-cyklo, zahradní techniky, hygienické pomůcky. Ředitelný vodou.

Náš nejprodávanější MAX III do servisů všech typů (auto, moto, cyklo, zhradní technika)   1litr  344,- (pro odzkoušení)   5litrů  745,-   10litrů  1065,- (+dopravné)

- vhodný pro silně znečištěné díly do auto a motoservisů, cykloservisů, servisů zahrdní techniky... Obsahuje antikorozní přísadu. Je ředitelný vodou 1:10 i více. (Na silně znečištné díly ředění 1:3).

Nově nabízíme Supersound -vodní kámen, karbon, a koroze.  Čištění vyžaduje ponechat předmět odmočit cca 2 hodiny . Koncentrát není ředitelný vovu.

Další velmi účinný přípravek na zvýšení účinnosti čištění je PREMAX . Jeto jednolirové balení koncentrátu dodávané s rozprašovací nádobou.. Na místo, které jde špatně vyčistit, nebo kde je znečištění hodně úporné, se nastříká rozprašovačem tento koncentrát (jeopravdu velmi silný). Lze to udělat i v proběhu čištění, když uvidíte, že nějkteré místo jde ztěžka vyčistit. Rozprašovat lze bud pěnu, nebo odklopením mřížky natrysce jednoduchý proud koncentrátu přesně na potřebné místo.

 

 

 

Vše lze objednat na ultrasound@email.cz

https://www.youtube.com/watch?v=n7qzTmNyLGs