V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 777 100 077

eKonto

Acesio

Čistička v průmyslovém provedení NSSD 1003A 6Litrů

Výrobce: SONIC
Model: NSSD1003A
Dostupnost: Na objednávku
Cena: 22 425 Kč vč. DPH
Bez daně: 18 533 Kč
Množství:   Objednat

Uvádíme na trh mimořádně kvalitní ultrazvukové čističky v průmyslovém provedení, které vydrží velké vytížení. Je toho docíleno dky použití velmi kvalitních materiálů, bytelné konctrukcé, oboustranně  ručně svařované a vybroušené vaně, použítí kvalitnějšího typu ultrazvukových zářičů a nové řady elektronické výbavy.  Pokud budete čističku používat dle pokynů (např dodržovat minimální hladinu min 2/3 náplně), můžete  čističku používat mnoho let. Takový výrobek na našem trhu doposud chyběl.

Ultrazvuková čistička NSSD1003A  vana 230x180x180mm , Ultrazvuk 150Watt, Ohřev 200Watt, frekvence ultrazvku 28kHz (zvýšená účinnost čištění), nastavitelný ohřev, nastavitelná teplota. Dodává se včetně nerez koše a nerez deklu s izolací. Vnější rozměr 302x262x362mm. (Balení 610x410x550mm). Váha 17kg .  Čistička je vybavena vypouštěcím ventilem.

Poznámka -v současnosti je čistička vybavena košem o rozměru                           . který vám v případě že čističku zakoupíte do dvou měsíců vyměníme zdarma za koš větší, aby jste mohli lépe  využít celý prostor vany. Od dubna budeme prodávat čističky pouze s většími koši.

Mechanické ovládání otočnými prvky (teplota lázně + čas čištění) je velmi jednoduuché. Hlavní vypínač je umístěn na čelní straně čističky. Čistička může pracovat v široké škále různých provozů, servisů, dílen,.....a čistí i velmi silně znečištěné díly.   

ČISTIČKY MAJÍ ZAJIŠTĚN ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS NA ÚZEMÍ ČR a Slovenska. Prozatím máme skladem čističky o velikosti, 6,  9 a 10litrů. Ostatní velikosti jsou na objenávku.

V nabídce jsou od této série další čističky-všechny objemy v literch: 6L,9L, 10L, 11L a 26LLitrů . Informujte se na  ultrasound@email.cz

Významným prvkem při čištění ultrazvukem je vhodná volba koncentrátu.

Doporučené koncentráty (ceny včetně DPH):

Ultrasonal   5Litrů  440,-   10litrů  786,- (+dopravné)

Základní universální koncentrát pro běžné odmaštění a čištění ne extrémně znečištěných dílů, použitelný ve všech provozech -optiky, servisy aut, moto-cyklo, zahradní techniky, hygienické pomůcky. Ředitelný vodou.

Náš nejprodávanější MAX III   1litr  344,- (pro odzkoušení)   5litrů  745,-   10litrů  1065,- (+dopravné) (OdběGreratelé např: Hyundai ČR, Siemens, Greiner Slušovice, AŽD Praha, Megamoto, a desítky auto,moto, cykloservisů)

- vhodný pro silně znečištěné díly do auto a motoservisů, cykloservisů, servisů zahrdní techniky... Obsahuje antikorozní přísadu. Je ředitelný vodou 1:10 i více. (Na silně znečištné díly ředění 1:3). Jeho velkou výhodou je, že je nejúčinnější při teplotě 40st Celsia.

Velmi vhodným doplňkem k čištění je PREMAX dodávaný v jednolitovém balení ´+ rozprašovací láhev. Koncentrát sepomocí rozprašovače nanese na místa , kdeje je znečištění hodně úporné (a to třeba i v průběhu čištění.

 

Vše lze objednat na ultrasound@email.cz

Objednat - Čistička v průmyslovém provedení NSSD 1003A 6Litrů

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor.

Vaše jméno a příjmení:

Email:

Telefon:

Další požadavky: