V Korytech 23, 106 00 Praha 10
- pro kontakt s firmou a zasílání korespondence či balíků. Osobní návštěvu si prosím sjednejte na ...

+420 777 100 077

eKonto

Acesio

Čistička v průmyslovém provedení NSSD 1003A 6Litrů

Výrobce: SONIC
Model: NSSD1003A
Dostupnost: Na skladě
Cena: 22 425 Kč vč. DPH
Bez daně: 18 533 Kč
Množství:  Koupit

Uvádíme na trh mimořádně kvalitní ultrazvukové čističky v průmyslovém provedení, které vydrží velké vytížení. Je toho docíleno dky použití velmi kvalitních materiálů, bytelné konctrukcé, oboustranně  ručně svařované a vybroušené vaně, použítí kvalitnějšího typu ultrazvukových zářičů a nové řady elektronické výbavy.  Pokud budete čističku používat dle pokynů (např dodržovat minimální hladinu min 2/3 náplně), můžete  čističku používat mnoho let. Takový výrobek na našem trhu doposud chyběl.

Ultrazvuková čistička NSSD1003A  vana 230x180x180mm , Ultrazvuk 150Watt, Ohřev 200Watt, frekvence ultrazvku 28kHz (zvýšená účinnost čištění), nastavitelný ohřev, nastavitelná teplota. Dodává se včetně nerez koše a nerez deklu s izolací. Vnější rozměr 302x262x362mm. (Balení 610x410x550mm). Váha 17kg .  Čistička je vybavena vypouštěcím ventilem.

Poznámka -v současnosti je čistička vybavena košem o rozměru                           . který vám v případě že čističku zakoupíte do dvou měsíců vyměníme zdarma za koš větší, aby jste mohli lépe  využít celý prostor vany. Od dubna budeme prodávat čističky pouze s většími koši.

Mechanické ovládání otočnými prvky (teplota lázně + čas čištění) je velmi jednoduuché. Hlavní vypínač je umístěn na čelní straně čističky. Čistička může pracovat v široké škále různých provozů, servisů, dílen,.....a čistí i velmi silně znečištěné díly.   

ČISTIČKY MAJÍ ZAJIŠTĚN ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS NA ÚZEMÍ ČR a Slovenska. Prozatím máme skladem čističky o velikosti, 6,  9 a 10litrů. Ostatní velikosti jsou na objenávku.

V nabídce jsou od této série další čističky-všechny objemy v literch: 6L,9L, 10L, 11L a 26LLitrů . Informujte se na  ultrasound@email.cz

Významným prvkem při čištění ultrazvukem je vhodná volba koncentrátu.

Doporučené koncentráty (ceny včetně DPH):

Ultrasonal   5Litrů  440,-   10litrů  786,- (+dopravné)

Základní universální koncentrát pro běžné odmaštění a čištění ne extrémně znečištěných dílů, použitelný ve všech provozech -optiky, servisy aut, moto-cyklo, zahradní techniky, hygienické pomůcky. Ředitelný vodou.

Náš nejprodávanější MAX III   1litr  344,- (pro odzkoušení)   5litrů  745,-   10litrů  1065,- (+dopravné) (OdběGreratelé např: Hyundai ČR, Siemens, Greiner Slušovice, AŽD Praha, Megamoto, a desítky auto,moto, cykloservisů)

- vhodný pro silně znečištěné díly do auto a motoservisů, cykloservisů, servisů zahrdní techniky... Obsahuje antikorozní přísadu. Je ředitelný vodou 1:10 i více. (Na silně znečištné díly ředění 1:3). Jeho velkou výhodou je, že je nejúčinnější při teplotě 40st Celsia.

Velmi vhodným doplňkem k čištění je PREMAX dodávaný v jednolitovém balení ´+ rozprašovací láhev. Koncentrát sepomocí rozprašovače nanese na místa , kdeje je znečištění hodně úporné (a to třeba i v průběhu čištění.

 

Vše lze objednat na ultrasound@email.cz